Fińska grupa zagra kolejno: 3 grudnia w Warszawie oraz 5 grudnia w Krakowie.
The Abbey poszukują złotego środka między doom metalem, a prog rockiem. Mają potężne i podniosłe riffy, ale nie przedawkowują patosu. Czerpią z baśniowej estetyki prog rocka, lecz nie wpadają w pułapkę instrumentalnych popisów. Chętnie zaglądają w okolice misternego occult rocka, a jednocześnie nie ma w tym ani grama taniego retro.
Ich tegoroczny debiut, “Word of Sin”, spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem wśród metalowych mediów na całym świecie, a my usłyszymy go na żywo już w grudniu!
Bilety na występy The Abbey w Polsce czekają na Was już od teraz w Knock Out Music Store! (druki kolekcjonerskie)
Melrose Avenue zagrają w Warszawie!
Headlinerzy i ich goście za nic mają jakiekolwiek świętości. Będzie ciężko, głośno, szybko i z szatanem na pierwszym planie!
08.06.2026Legendy thrashu z Coroner zagrają w Krakowie i Warszawie!
Bogowie thrashu w ambitnym wydaniu zademonstrują szereg połamańców i riffów nie z tej ziemi!