Zapisz się do naszego newslettera, żeby być na bieżąco z nowinkami koncertowymi. Wpisz swój adres email poniżej żeby rozpocząć subskrypcję!

Miyavi w Polsce !

dodano: 14 listopad, 2013 - 15:03
Miyavi w Polsce !

Bardzo nam miło poinformować o jedynym koncercie w Polsce artysty ukrywającego się pod pseudonimem Miyavi. Gig ten będzie miał miejsce w klubie "Studio" w Krakowie 23go marca.

MIYAVI (Japonia) j-rock, j-pop, hip-hop:
Niedoszły zawodowy piłkarz, który może śmiało o sobie mówić "kolega Angeliny Jolie". Tak, tak. To właśnie Takamasie Lee Ishiharze, znanemu pod artystycznym pseudonimem Miyavi, hollywoodzka gwiazda powierzyła rolę japońskiego sierżanta Mutsuhiro Watanabe w swoim reżyserskim debiucie "Ubroken"! Obraz wejdzie na ekrany pod koniec 2014 roku, zaś jego scenariusz jest dziełem słynnych braci Ethana i Joela Coenów. Wcześniej fantastycznego Japończyka będziemy mogli po raz drugi podziwiać w Polsce!

Miyavi to dla licznych nad Wisłą miłośników j-rocka, j-popu oraz japońskiej odmiany glam rocka – visual kei, postać kultowa. Sławę zdobył jako gitarzysta zespołu Dué le Quartz, występując pod pseudonimem Miyabi. Po jego rozpadzie, rozpoczął w 2002 roku karierę solową i zmienił pseudonim na Miyavi. Płytowy debiut Japończyka – "Gagaku", pojawił się już jesienią 2002! W krótkim czasie ten wszechstronny artysta (wokalista, gitarzysta, klawiszowiec, producent, kompozytor, a także od paru lat szef własnej wytwórni płytowej J-Glam, Inc.) zdobył w Japonii ogromną popularność. Przełomem stał się pochodzący z 2005 roku krążek "Miyavizm", dzięki któremu zaczął regularnie gościć na listach przebojów, a na koncertach (w tym w legendarnym tokijskim Budokanie) gromadzić tłumy.
Warto wzorować się na Miyavim. To artysta, który nie ustaje w dążeniu do doskonałości. Mógłby spokojnie rozkoszować się statusem gwiazdy na potężnym i lukratywnym rynku japońskim, wykonując j-rocka, ale miał większe ambicje. Dlatego właśnie wyjechał w pewnym momencie na pół roku do USA, gdzie szlifował angielski i taniec. Dziś z powodzeniem może śpiewać po angielsku oraz udzielać wywiadów w tym języku. Nie da się też ukryć, że dzięki znajomości angielskiego, śpiewaniu w tym języku, zyskał wielu fanów poza Japonią. Spoza ojczyzny Miyavi pochodzi jego żona. Konkretnie z Hawajów. Jest nią mająca japońskie korzenie śliczna wokalistka i projektantka mody Melody, z którą ma dwie córki. Rodzinka mieszka na co dzień w Tokio.
Muzycznie w pewnym momencie Miyavi odszedł od j-rocka, wzbogacając swoje piosenki o elementy j-popu, hip-hopu. Czasami jego kompozycje mogą kojarzyć się z tym, co tworzy Prince. Posłuchajcie choćby zilustrowanej świetnym, mocno erotycznym wideoklipem, piosenki "Secret" (http://www.youtube.com/watch?v=KyHrOHQoNBs), pochodzącej z wydanej w czerwcu 2013 roku studyjnej płyty Japończyka, zatytułowanej po prostu "Miyavi". Właśnie ten krążek artysta będzie promować podczas swojej drugiej wizyty w Polsce. Pierwszy raz Miyavi był u nas w kwietniu 2011 roku i dał świetny koncert w Centrum Stoczni Gdańsk. Podobało mu się przyjęcie publiczności, czemu dał wyraz słowami: "I love you Poland". Sprawmy, aby fantastyczny Japończyk mógł je wypowiedzieć ponownie!
http://myv382tokyo.com/?aid=222
http://www.youtube.com/watch?v=GGDaMc-ZgJc
https://www.facebook.com/pages/%E9%9B%85-MIYAVI-/111371325582616

Data: 23 marca (niedziela) 2014
Klub: Kraków @ Studio, Budryka 4

Bilety:
130 zł – przedsprzedaż
150 zł – w dniu koncertu
300 zł – pakiet VIP – early entrance, meet & greet oraz zdjęcie z Miyavi

Bilety dostępne na stronie Knock Out Productions pod linkiem:
http://knockoutprod.net/site/bilet/miyavi-krak%C3%B3w

Więcej informacji niebawem.