Grupy wystąpią w Polsce 22 maja przyszłego roku.
Konvent oraz ukraińskie 1914 ruszą w „Napalm Over Europe: Double The Death, Double The Doom Tour 2022”, podczas której zaprezentują się także w naszym kraju. Tytuł tej trasy nie został wymyślony bez powodu. Jej headlinerzy, a także dwójka wyjątkowych gości wykonują bowiem najwyższej jakości ciężki doom oraz agresywny death metal.
Gościem specjalnym zespołów będzie Livløs (z jęz. duńskiego: „bez życia”), a w ramach supportu zagra (0), określający swoje brzmienie jako „halucynogenny metal progresywny”.
1914, Konvent oraz ich goście wystąpią 22 maja w warszawskiej Hydrozagadce. Przedsprzedaż biletów ruszyła już na: https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
Przypominamy! Nie musisz drukować biletu - przy wejściu na koncert możesz okazać kod kreskowy na ekranie telefonu.
Gloryhammer wracają z nową płytą!
Szkoccy miłośnicy sci-fi znów zabiorą nas w kosmos. Szykujcie się na „Space 1993: Wrath of Kor-Virliath”!
23.06.2026Chelsea Wolfe na jedynym koncercie w Polsce!
Mrok, niepokój, subtelność i ciężar – Chelsea Wolfe znów pokaże, że jest wybitnie wyjątkową artystką!