„Strong” to drugi singiel z nadchodzącego albumu zespołu!
Amaranthe zaprezentowali premierowy utwór „Strong” z gościnnym udziałem Noory Lauhimo – wokalistki fińskiej grupy Battle Beast. Kompozycja pochodzi ze zbliżającego się wydawnictwa grupy, pt: „Manifest”, które ukaże się 2 października nakładem Nuclear Blast Records.
Amaranthe ponownie zagości w Polsce na wiosnę 2021 roku, w ramach co-headlinerskiej trasy z Beyond The Black. Zespoły zaprezentują się wspólnie 4 maja w warszawskim klubie Progresja.
Bilety na koncert dostępne są na: https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
Chelsea Wolfe na jedynym koncercie w Polsce!
Mrok, niepokój, subtelność i ciężar – Chelsea Wolfe znów pokaże, że jest wybitnie wyjątkową artystką!
23.06.2026Kolejna dawka rave metalu w drodze! The Browning powrócą do Polski w listopadzie
Elektronika, metal i bardzo dużo brutalności. The Browning i goście zapewnią pamiętny wieczór w Hydrozagadce.