Zespół zaprezentował kolejny numer z nadchodzącego albumu. Teledysk do „Archangel” można obejrzeć na kanale wytwórni Nuclear Blast Records.
Amaranthe zaprezentowali trzecią zapowiedź zbliżającego się studyjnego wydawnictwa „Manifest”. Teledysk do utworu „Archangel” zrealizowała polska ekipa produkcyjna - Grupa 13.
Nie przegapicie premiery – najnowszy album zespołu usłyszymy już za kilkanaście dni - 2 października 2020 roku, nakładem Nuclear Blast Records.
Amaranthe powrócą do Polski 4 maja i zaprezentują się w warszawskim klubie Progresja. U ich boku, jako co-headliner trasy wystąpi grupa Beyond The Black.
Bilety na koncert są jeszcze dostępne na: https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
Chelsea Wolfe na jedynym koncercie w Polsce!
Mrok, niepokój, subtelność i ciężar – Chelsea Wolfe znów pokaże, że jest wybitnie wyjątkową artystką!
23.06.2026Kolejna dawka rave metalu w drodze! The Browning powrócą do Polski w listopadzie
Elektronika, metal i bardzo dużo brutalności. The Browning i goście zapewnią pamiętny wieczór w Hydrozagadce.