Zespół zaprezentował swoje najnowsze studyjne wydawnictwo zatytułowane „Manifest”!
Album „Manifest” ukazał się 2 października nakładem wytwórni Nuclear Blast Records. Na płycie znalazło się dwanaście premierowych kompozycji grupy, w tym single: „Do or Die” z gościnnym udziałem Angeli Gossow (ex - Arch Enemy) czy „Strong” w towarzystwie Noory Louhimo z fińskiej formacji Battle Beast.
POSŁUCHAJ CAŁEGO ALBUMU AMARANTHE – „MANIFEST” NA SPOTIFY:
Amaranthe zaprezentuje się dla polskich fanów już 4 maja 2021 roku, w towarzystwie co-headlinera trasy – Beyond The Black. Zespoły wystąpią wspólnie w warszawskim klubie Progresja.
Bilety na koncert dostępne na: https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
Chelsea Wolfe na jedynym koncercie w Polsce!
Mrok, niepokój, subtelność i ciężar – Chelsea Wolfe znów pokaże, że jest wybitnie wyjątkową artystką!
23.06.2026Kolejna dawka rave metalu w drodze! The Browning powrócą do Polski w listopadzie
Elektronika, metal i bardzo dużo brutalności. The Browning i goście zapewnią pamiętny wieczór w Hydrozagadce.