Knock Out Productions prezentuje The Rewind Tour in Poland czyli powrót do lat 90 z największymi gwiazdami tamtych czasów !
Agencja ogłasza pierwszych trzech artystów – 16 listopada na warszawskim Torwarze zagrają Aqua, Snap! i Technotronic. Wyjątkowo mocny skład..... ale to nie koniec niespodzianek. W ciągu kilku tygodni poznamy kolejnych, trzech artystów. Szykuje się prawdziwe święto muzyki pop lat 90 i powrót do nostalgicznych czasów kaset magnetofonowych, VHS i uwielbianego MTV. Koniecznie zajrzyjcie na profil Ilove90s na facebooku, na którym zostaną ogłoszone kolejne gwiazdy wydarzenia.
Bilety na wydarzenie dostępne w sprzedaży od 3 czerwca, tylko na www.eventim.pl
Chelsea Wolfe na jedynym koncercie w Polsce!
Mrok, niepokój, subtelność i ciężar – Chelsea Wolfe znów pokaże, że jest wybitnie wyjątkową artystką!
23.06.2026Kolejna dawka rave metalu w drodze! The Browning powrócą do Polski w listopadzie
Elektronika, metal i bardzo dużo brutalności. The Browning i goście zapewnią pamiętny wieczór w Hydrozagadce.