Wróć do poprzedniej strony
Beyond The Black świętuje premierę nowego albumu teledyskiem do utworu "Human"
Nowe wydawnictwo grupy ukazało się 19 czerwca 2020 roku za pośrednictwem wytwórni Napalm Records!
Beyond The Black zaprezentowało dziś długo oczekiwaną produkcję zatytułowaną „Horizons”. Wraz z premierą albumu, zespół opublikował także najnowszy teledysk do jednej z trzynastu nowych kompozycji – utworu „Human”.
Beyond The Black wystąpią w Polsce wiosną 2021 roku, w ramach przeniesionej trasy z Amaranthe. Zespoły powrócą do naszego kraju 4 maja i zaprezentują się w warszawskim klubie Progresja.
Bilety na koncert dostępne nadal na: https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
// PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
23.06.2026
Chelsea Wolfe na jedynym koncercie w Polsce!
Mrok, niepokój, subtelność i ciężar – Chelsea Wolfe znów pokaże, że jest wybitnie wyjątkową artystką!
23.06.2026Kolejna dawka rave metalu w drodze! The Browning powrócą do Polski w listopadzie
Elektronika, metal i bardzo dużo brutalności. The Browning i goście zapewnią pamiętny wieczór w Hydrozagadce.