Amerykański zespół nie zagra planowanych marcowych koncertów.
Burning Witches będzie nowym co-headlinerem nadchodzącej trasy Nervosa, podczas której grupy wystąpią także w Polsce. Na występ w Warszawie zapraszamy już 29 marca do klubu Hydrozagadka.
Zespół Burning Witches promuje obecnie swój najnowszy album „The Witch Of The North”, wydany w maju 2021 roku przez Nuclear Blast Records. Jako gość specjalny „Double The Metal Tour 2022” wystąpi Warfect, a w roli supportu zagra SystemHouse33.
Ze względu na zmianę w składzie koncertu, możliwość zwrotu oraz wymiany wejściówek jest już możliwa w miejscu ich zakupu.
Bilety są nadal dostępne na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)
Schizma zastąpi Vio-lence jako support przed Biohazard, do składu trasy dołącza Striking13
Legendy polskiej sceny hc rozruszają nas przed gwiazdami wieczoru w ramach gdańskiego i warszawskiego koncertu!
25.06.2026Gloryhammer wracają z nową płytą!
Szkoccy miłośnicy sci-fi znów zabiorą nas w kosmos. Szykujcie się na „Space 1993: Wrath of Kor-Virliath”!