Deathstars zagrają we Wrocławiu i w Warszawie już pod koniec września!
Szwedzka grupa wraca do gry po kilkuletniej przerwie! Deathstars planuje wydać niedługo swój kolejny album, którego szczegóły nie zostały jeszcze podane, ale według najświeższych wieści od zespołu - prace nad płytą trwają.
Pod koniec sierpnia obecnego roku, zespół uda się w kilkumiesięczną trasę koncertową, podczas której wystąpi m.in.: w naszym kraju. Deathstars zaprezentują się kolejno 29 września we wrocławskim klubie Pralnia oraz 30 września w warszawskiej Hydrozagadce.
Bilety na koncerty są już dostępne na: https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
Chelsea Wolfe na jedynym koncercie w Polsce!
Mrok, niepokój, subtelność i ciężar – Chelsea Wolfe znów pokaże, że jest wybitnie wyjątkową artystką!
23.06.2026Kolejna dawka rave metalu w drodze! The Browning powrócą do Polski w listopadzie
Elektronika, metal i bardzo dużo brutalności. The Browning i goście zapewnią pamiętny wieczór w Hydrozagadce.