Koncert zespołu odbędzie się 10 lutego 2022 roku w Hali nr 4 warszawskiego centrum EXPO XXI!
Podczas zimowej trasy Amerykanie będą promować swój najnowszy album - "Turn Up That Dial", który ukazał się 30 kwietnia 2021 roku nakładem ich własnej wytwórni (Born & Bred Records). Gościem specjalnym grupy będzie kalifornijski skład o przewrotnej nazwie - The Interrupters.
Przedsprzedaż biletów na koncert rozpocznie się już w piątek - 7 maja, o godzinie 10:00 na sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
// PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
23.06.2026
Chelsea Wolfe na jedynym koncercie w Polsce!
Mrok, niepokój, subtelność i ciężar – Chelsea Wolfe znów pokaże, że jest wybitnie wyjątkową artystką!
23.06.2026Kolejna dawka rave metalu w drodze! The Browning powrócą do Polski w listopadzie
Elektronika, metal i bardzo dużo brutalności. The Browning i goście zapewnią pamiętny wieczór w Hydrozagadce.