Trasa węgierskiego zespołu, promująca album „Reborn”, została przeniesiona na wrzesień 2022 roku.
Ektomorf mieli wystąpić w naszym kraju 25 września. Grupa powróci do Polski za rok i zaprezentuje się 24 września 2022 roku, niezmiennie w warszawskim klubie Hydrozagadka. W roli supportu zespołu zagra X-Method.
Udział SystemHouse33 w programie trasy nie został jeszcze potwierdzony. Informacje będziemy aktualizować na bieżąco.
Przypominamy, że wszystkie bilety na koncert będą honorowane w nowym terminie wydarzenia. Z związku z powyższą zmianą uruchomiliśmy także możliwość ich zwrotu oraz wymiany.
Bilety można nadal zakupić na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)
Gloryhammer wracają z nową płytą!
Szkoccy miłośnicy sci-fi znów zabiorą nas w kosmos. Szykujcie się na „Space 1993: Wrath of Kor-Virliath”!
23.06.2026Chelsea Wolfe na jedynym koncercie w Polsce!
Mrok, niepokój, subtelność i ciężar – Chelsea Wolfe znów pokaże, że jest wybitnie wyjątkową artystką!