Amerykańskiej klasy rzeźnicki grindcore już wkrótce wybrzmi w Polsce!
Najnowsza (wydana w tym roku) płyta Escuela Grind to po polsku “teatr wspomnień”, a w przypadku zespołu odrestaurowującego najlepszą erę wściekłego grindu i powerviolence trudno o lepszy tytuł. Tegoroczne “Memory Theater” to drugi krążek zespołu i wierzymy, że wiele z tych dziewięciu numerów usłyszycie na koncertach w Polsce.
// PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
25.06.2026
Schizma zastąpi Vio-lence jako support przed Biohazard, do składu trasy dołącza Striking13
Legendy polskiej sceny hc rozruszają nas przed gwiazdami wieczoru w ramach gdańskiego i warszawskiego koncertu!
25.06.2026Gloryhammer wracają z nową płytą!
Szkoccy miłośnicy sci-fi znów zabiorą nas w kosmos. Szykujcie się na „Space 1993: Wrath of Kor-Virliath”!