Belgijska grupa zaprezentuje się w Gdańsku i w Warszawie!
Evil Invaders powrócą do naszego kraju na dwa występy w marcu 2022 roku. Obecnie dyskografię zespołu zamyka koncertowe wydawnictwo „Surge Of Insanity” (2019, Napalm Records), ale zgodnie z informacjami w mediach społecznościowych, muzycy pracują już nad nowym materiałem.
Na koncerty Evil Invaders zapraszamy kolejno: 20 marca do gdańskiego Drizzly Grizzly oraz 21 marca do klubu Hydrozagadka w Warszawie. W roli supportu wystąpi grupa Schizophrenia.
Bilety na koncerty są dostępne na: https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie) oraz https://tickets.drizzlygrizzly.pl (Gdańsk)
Chelsea Wolfe na jedynym koncercie w Polsce!
Mrok, niepokój, subtelność i ciężar – Chelsea Wolfe znów pokaże, że jest wybitnie wyjątkową artystką!
23.06.2026Kolejna dawka rave metalu w drodze! The Browning powrócą do Polski w listopadzie
Elektronika, metal i bardzo dużo brutalności. The Browning i goście zapewnią pamiętny wieczór w Hydrozagadce.