Do składu przyszłorocznego Into The Abyss Festival dołączają Dead Congregation, Dopelord, Deszcz oraz H.EXE!
Lineup nadchodzącej edycji powiększa się o cztery wyjątkowe formacje! Gośćmi wrocławskiego festiwalu będą Dead Congregation, Dopelord, Deszcz oraz H.EXE.
Dorobek Grecji w ekstremalnej muzyce jest wielki. W działce death metalowej dokłada się do niego, pochodzący z Aten, Dead Congregation. Wielki żal zapanował ostatnio wśród metalowej braci, kiedy odwołali swoje ostatnie występy w Polsce u boku Destroyer 666. Nadchodzi zatem nowa okazja, żeby zobaczyć w akcji ten doskonały band. Kolejnym zespołem jaki wystąpi w maju jest lubelski Dopelord, który podbija już nie tylko polskie sceny klubowe, ale także europejskie. Jeśli ktoś kocha Black Sabbath i całą rzeszę zespołów, które za nimi podążyli, to nie może opuścić występu Dopelord w czasie piątej edycji Into the Abyss Fest. Kolejnymi zespołami, które uzupełnią stawkę będą neocrustowy Deszcz i H.EXE, które wystąpi na zakończenie festiwalu z mrocznym, elektronicznym setem.
Into The Abyss Festival 2020 odbędzie się 15 i 16 maja 2020 roku we wrocławskim klubie „Zaklęte Rewiry”.
Dwudniowe karnety na festiwal dostępne są na:
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
Chelsea Wolfe na jedynym koncercie w Polsce!
Mrok, niepokój, subtelność i ciężar – Chelsea Wolfe znów pokaże, że jest wybitnie wyjątkową artystką!
23.06.2026Kolejna dawka rave metalu w drodze! The Browning powrócą do Polski w listopadzie
Elektronika, metal i bardzo dużo brutalności. The Browning i goście zapewnią pamiętny wieczór w Hydrozagadce.