Dwie sludge’owe grupy wjadą do wrocławskiego klubu Łącznik już 4 października!
KEN Mode (ich najnowsze wydawnictwo “Null” ukazało się w zeszłym roku) są żywą fabryką hałasu. Już od lat ich wściekle noiserockowy sludge metal roztapia serca metali, punkowców, a także wybrednej publiki cenionego festiwalu Roadburn.
Fange to mroczny, maksymalnie chłodny industrial człapiący w kierunku otchłani i dociążony sludge’owymi riffami, od których cały świat wali się na głowę. Grupa promuje obecnie tegoroczny album “Privation”.
Bilety na koncert czekają na Was w Knock Out Music Store (druki kolekcjonerskie)
Schizma zastąpi Vio-lence jako support przed Biohazard, do składu trasy dołącza Striking13
Legendy polskiej sceny hc rozruszają nas przed gwiazdami wieczoru w ramach gdańskiego i warszawskiego koncertu!
25.06.2026Gloryhammer wracają z nową płytą!
Szkoccy miłośnicy sci-fi znów zabiorą nas w kosmos. Szykujcie się na „Space 1993: Wrath of Kor-Virliath”!