Gwiazdy gotyckiego metalu wystąpią 25 kwietnia w Warszawie oraz 26 kwietnia w Krakowie.
Metalowa sensacja tegorocznej Eurowizji znów w Polsce. Lord Of The Lost kochają nasz kraj, a my kochamy ich muzykę – mroczną, z lekka teatralną (jak na gotyk przystało), ale też zabójczo przebojową. Grupa promuje wydany w 2022 roku album “Blood & Glitter”.
Druki kolekcjonerskie na koncerty są już dostępne na: https://knockoutmusicstore.pl
// PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
25.06.2026
Schizma zastąpi Vio-lence jako support przed Biohazard, do składu trasy dołącza Striking13
Legendy polskiej sceny hc rozruszają nas przed gwiazdami wieczoru w ramach gdańskiego i warszawskiego koncertu!
25.06.2026Gloryhammer wracają z nową płytą!
Szkoccy miłośnicy sci-fi znów zabiorą nas w kosmos. Szykujcie się na „Space 1993: Wrath of Kor-Virliath”!