Knock Out Productions prezentuje koncert fińskiego artysty w Polsce!
Choć Marko Hietala znany jest głównie jako basista zespołu Nightwish, od kilku lat występuje również solowo! Fiński multiinstrumentalista ma już za sobą pierwszy autorski album, pt.: „Mustan Sydämen Rovio”, który został wydany 24 maja 2019 roku.
Marko Hietala przyjedzie do Polski w ramach trasy „Tour Of The Black Heart 2020”, podczas której promować będzie swój najnowszy album! Artysta zaprezentuje się 8 lutego we wrocławskim klubie A2.
Bilety na koncert już dostępne w sprzedaży na: https://sklep.knockoutprod.net
Chelsea Wolfe na jedynym koncercie w Polsce!
Mrok, niepokój, subtelność i ciężar – Chelsea Wolfe znów pokaże, że jest wybitnie wyjątkową artystką!
23.06.2026Kolejna dawka rave metalu w drodze! The Browning powrócą do Polski w listopadzie
Elektronika, metal i bardzo dużo brutalności. The Browning i goście zapewnią pamiętny wieczór w Hydrozagadce.