Koncert amerykańskiego zespołu otworzą dwie polskie grupy: Minetaur oraz Mentor!
Gościem specjalnym warszawskiego koncertu Phil’a Anselmo & The Illegals będzie śląski zespół Mentor, który zgromadził dotychczas w swojej dyskografii dwa pełnowymiarowe wydawnictwa, w tym ostatnie - „Cults, Crypts and Corpses”, wydane przez Pagan Records w 2018 roku.
Koncert uświetni również warszawska kapela Minetaur, która w kwietniu obecnego roku, wydała najnowszą EP-kę, zatytułowaną „Power Tools”.
Występ Philip’a H. Anselmo & The Illegals w stolicy będzie częścią trasy promującej album „Choosing Mental Illness as A Viture”, a także wyjątkowym hołdem ku poprzedniej kapeli Anselmo – zespołowi Pantera. Muzycy wykonają w Warszawie najbardziej znane numery grupy, takie jak „I’m Broken” czy „Walk”.
Przypominamy, że bilety na koncert nie będą już dostępne w oficjalnej sprzedaży. Nie będzie można ich zakupić również w dniu koncertu. Bardzo dziękujemy za ogromne zainteresowanie!
Chelsea Wolfe na jedynym koncercie w Polsce!
Mrok, niepokój, subtelność i ciężar – Chelsea Wolfe znów pokaże, że jest wybitnie wyjątkową artystką!
23.06.2026Kolejna dawka rave metalu w drodze! The Browning powrócą do Polski w listopadzie
Elektronika, metal i bardzo dużo brutalności. The Browning i goście zapewnią pamiętny wieczór w Hydrozagadce.