Szwajcarska grupa zaprezentowała swoje najnowsze wydawnictwo!
Bölzer świętuje premierę albumu „Lese Majesty” (Lightning & Sons). Albumu można już teraz posłuchać m.in. w serwisie Spotify.
Bölzer już wkrótce dwukrotnie wystąpi w Polsce! 14 grudnia grupa zaprezentuje się u boku Dodheimsgard w poznańskim klubie „u Bazyla”, a dzień później - 15 grudnia, będzie gościem tegorocznej edycji Merry Christless w warszawskiej Progresji. Headlinerem koncertu będzie Hellhammer: Triumph Of Death!
Druki kolekcjonerskie na koncerty można nabyć na: https://sklep.knockoutprod.net.
Chelsea Wolfe na jedynym koncercie w Polsce!
Mrok, niepokój, subtelność i ciężar – Chelsea Wolfe znów pokaże, że jest wybitnie wyjątkową artystką!
23.06.2026Kolejna dawka rave metalu w drodze! The Browning powrócą do Polski w listopadzie
Elektronika, metal i bardzo dużo brutalności. The Browning i goście zapewnią pamiętny wieczór w Hydrozagadce.