Koncert odbędzie się już za kilka miesięcy, w roli supportu Brytyjczyków zagrają: Doom, Siberian Meat Grinder oraz Show Me The Body.
Zanim zobaczymy występ Napalm Death podczas Warm Up Day nadchodzącej edycji Mystic Festival, zespół zagra w Polsce w ramach headlinerskiej trasy „Campaign For Musical Destruction Tour 2022”.
Grupa zaprezentuje się 4 lutego 2022 roku we wrocławskim klubie A2, a jej gośćmi będą: Doom, Siberian Meat Grinder oraz Show Me The Body. Bilety są już dostępne na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)
// PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
25.06.2026
Schizma zastąpi Vio-lence jako support przed Biohazard, do składu trasy dołącza Striking13
Legendy polskiej sceny hc rozruszają nas przed gwiazdami wieczoru w ramach gdańskiego i warszawskiego koncertu!
25.06.2026Gloryhammer wracają z nową płytą!
Szkoccy miłośnicy sci-fi znów zabiorą nas w kosmos. Szykujcie się na „Space 1993: Wrath of Kor-Virliath”!