Neurosis i Jarboe zaprezentują nową odsłonę kolaboracji sprzed lat już 2 sierpnia 2019!
Kapela Neurosis oraz Jarboe, wokalistka i keyboardzistka znana m.in.: z nowojorskiej formacji Swans, opublikowali 16 lat temu wspólny krążek, który doczeka się w tym roku ponownego wydania. Płyta została w pełni zremasterowana, gdyż jak podkreślają muzycy – technologia rozwinęła się na przestrzeni lat i jakość pierwotnego wydania zasługuje na reedycję.
Wspólna płyta Neurosis & Jarboe, ukaże się ponownie już 2 sierpnia 2019 roku, nakładem Neurot Recordings i zawierać będzie wszystkie 8 utworów, które znamy już z pierwszego wydania. Z tej okazji, stworzono także nową okładkę albumu, zaprojektowaną przez amerykańskiego muzyka i artystę - Aarona Turnera.
Neurosis wraz z Yob oraz Kowloon Walled City wystąpią w Polsce już 26 lipca, w warszawskim klubie Progresja oraz dzień później, 27 lipca, w gdańskim B90.
Bilety kolekcjonerskie na koncert w Warszawie cały czas dostępne na: https://sklep.knockoutprod.net.
Chelsea Wolfe na jedynym koncercie w Polsce!
Mrok, niepokój, subtelność i ciężar – Chelsea Wolfe znów pokaże, że jest wybitnie wyjątkową artystką!
23.06.2026Kolejna dawka rave metalu w drodze! The Browning powrócą do Polski w listopadzie
Elektronika, metal i bardzo dużo brutalności. The Browning i goście zapewnią pamiętny wieczór w Hydrozagadce.