Zespół No Turning Back prezentuje najnowszy singiel „Cut The Cord”!
Hardcore’owcy z Holandii opublikowali w sieci nowy singiel, który promuje ich nadchodzący krążek – „Destroy”. Album ukaże się już 19 kwietnia nakładem Take Control Records. Wspomnianą płytę, kapela będzie promować w trasie, podczas której zawita także na jeden występ do Polski!
No Turning Back pojawią się w naszym kraju już 24 kwietnia w warszawskim klubie Proxima. Zagrają również: Comeback Kid, Jesus Piece oraz Sharptooth.
Bilety na koncert cały czas w sprzedaży! Druki kolekcjonerskie można nabyć na: https://sklep.knockoutprod.net.
Chelsea Wolfe na jedynym koncercie w Polsce!
Mrok, niepokój, subtelność i ciężar – Chelsea Wolfe znów pokaże, że jest wybitnie wyjątkową artystką!
23.06.2026Kolejna dawka rave metalu w drodze! The Browning powrócą do Polski w listopadzie
Elektronika, metal i bardzo dużo brutalności. The Browning i goście zapewnią pamiętny wieczór w Hydrozagadce.