Grupa Jinjer zapowiedziała nowy album! „Macro” ukaże się już za dwa miesiące.
Czwarty album studyjny Jinjer zostanie wydany 25 października za pośrednictwem Napalm Records. Najnowszy materiał zespołu z Ukrainy promowany jest singlem "Judgement (& Punishment)". Do wspomnianego utworu został nakręcony wideoklip, który już teraz można obejrzeć na YouTube.
Jinjer w towarzystwie The Agonist wystąpią 9 listopada w warszawskich Hybrydach oraz dzień później, 10 listopada we wrocławskim klubie Pralnia.
Bilety na koncerty dostępne na: http://sklep.knockoutprod.net
// PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
23.06.2026
Chelsea Wolfe na jedynym koncercie w Polsce!
Mrok, niepokój, subtelność i ciężar – Chelsea Wolfe znów pokaże, że jest wybitnie wyjątkową artystką!
23.06.2026Kolejna dawka rave metalu w drodze! The Browning powrócą do Polski w listopadzie
Elektronika, metal i bardzo dużo brutalności. The Browning i goście zapewnią pamiętny wieczór w Hydrozagadce.