Przypominamy, że warszawski koncert grupy odbędzie się już 11 września!
„The Neuromancer” został wyreżyserowany i wyprodukowany przez znakomitego Mirko Witzki, który współpracował m.in. z Arch Enemy, Powerwolf oraz Kreator. Klip powstał w sierpniu 2022 roku w Kolonii, w XIX-wiecznym zabytkowym teatrze.
Steffen Kummerer komentuje:
Nakręciliśmy teledysk do jednego z najtrudniejszych i najbardziej wymagających utworów z naszego najnowszego albumu. „The Neuromancer” to szybkie riffy, ostre solówki i synchronizacja całego zespołu na najwyższym poziomie.
Zobacz najnowszy teledysk Obscura – „The Neuromancer”: https://youtu.be/N1lzZ-bFmRM
Obscura wystąpi już 11 września w klubie Hydrozagadka, w towarzystwie: Persefone oraz Disillusion. Bilety na koncert są dostępne na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)
Schizma zastąpi Vio-lence jako support przed Biohazard, do składu trasy dołącza Striking13
Legendy polskiej sceny hc rozruszają nas przed gwiazdami wieczoru w ramach gdańskiego i warszawskiego koncertu!
25.06.2026Gloryhammer wracają z nową płytą!
Szkoccy miłośnicy sci-fi znów zabiorą nas w kosmos. Szykujcie się na „Space 1993: Wrath of Kor-Virliath”!