Grupa zagra jako support podczas co-headlinerskiej trasy zespołów!
Nervosa oraz Warbringer ruszą w europejskie „Double The Thrash Tour 2022” już w marcu 2022 roku. Ich gościem specjalnym będzie Warfect, a w roli supportu wystąpi SystemHouse33. Dla tego indyjskiego, thrash metalowego zespołu będzie to pierwszy koncert w naszym kraju.
Bilety na koncert są dostępne na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)
// PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
25.06.2026
Schizma zastąpi Vio-lence jako support przed Biohazard, do składu trasy dołącza Striking13
Legendy polskiej sceny hc rozruszają nas przed gwiazdami wieczoru w ramach gdańskiego i warszawskiego koncertu!
25.06.2026Gloryhammer wracają z nową płytą!
Szkoccy miłośnicy sci-fi znów zabiorą nas w kosmos. Szykujcie się na „Space 1993: Wrath of Kor-Virliath”!