Zespół otrzyma najwyższe państwowe odznaczenie Mongolii!
The HU zostało docenione przez krajowe władze za promowanie kultury i muzyki mongolskiej na całym świecie. Oficjalne odznaczenie grupy nastąpi 27 listopada w Narodowym Dniu Dumy, który upamiętnia narodziny Genghis Khana.
The HU wystąpi 24 stycznia we wrocławskim klubie Pralnia oraz dzień później - 25 stycznia w warszawskim Palladium. Zespół będzie promować w trasie swój debiutancki album „Gereg”. (Eleven Seven Label Group).
Bilety na koncerty dostępne są na: https://sklep.knockoutprod.net
// PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
23.06.2026
Chelsea Wolfe na jedynym koncercie w Polsce!
Mrok, niepokój, subtelność i ciężar – Chelsea Wolfe znów pokaże, że jest wybitnie wyjątkową artystką!
23.06.2026Kolejna dawka rave metalu w drodze! The Browning powrócą do Polski w listopadzie
Elektronika, metal i bardzo dużo brutalności. The Browning i goście zapewnią pamiętny wieczór w Hydrozagadce.