Mongolska grupa powróci do nas ze swoim nowym, drugim albumem studyjnym!
Premiera najnowszego wydawnictwa The HU została zaplanowana na 2 września 2022 roku nakładem wytwórni Better Noise Music. Kilka tygodni później grupa ruszy w europejską trasę koncertową „Black Thunder Tour”, podczas której wystąpi m.in.: w Polsce.
Na koncerty The HU zapraszamy 4 listopada do gdańskiego B90, 5 listopada do warszawskiej Progresji oraz 7 listopada do klubu Studio w Krakowie. Bilety na wydarzenia trafią do sprzedaży 1 lipca (09:00) na: https://knockoutmusicstore.pl oraz https://tickets.b90.pl (tylko Gdańsk!)
Schizma zastąpi Vio-lence jako support przed Biohazard, do składu trasy dołącza Striking13
Legendy polskiej sceny hc rozruszają nas przed gwiazdami wieczoru w ramach gdańskiego i warszawskiego koncertu!
25.06.2026Gloryhammer wracają z nową płytą!
Szkoccy miłośnicy sci-fi znów zabiorą nas w kosmos. Szykujcie się na „Space 1993: Wrath of Kor-Virliath”!