Na koncert zapraszamy 11 czerwca do warszawskiego klubu Progresja!
Wyjątkowy zespół, utworzony przez Neala Morsa oraz Mike’a Portnoy’a (ex-Dream Theater), wystąpi w Polsce w ramach trasy promującej najnowszy album muzyków - „Innocence & Danger”. Premiera wydawnictwa odbędzie się już 27 sierpnia nakładem wytwórni Inside Out Music.
Na „An Evening Of Innocence And Danger” zapraszamy 11 czerwca 2022 roku do warszawskiego klubu Progresja. Bilety kolekcjonerskie można już zakupić na: sklep.knockoutprod.net.
// PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
23.06.2026
Chelsea Wolfe na jedynym koncercie w Polsce!
Mrok, niepokój, subtelność i ciężar – Chelsea Wolfe znów pokaże, że jest wybitnie wyjątkową artystką!
23.06.2026Kolejna dawka rave metalu w drodze! The Browning powrócą do Polski w listopadzie
Elektronika, metal i bardzo dużo brutalności. The Browning i goście zapewnią pamiętny wieczór w Hydrozagadce.