23 lipca w katowickim Spodku staniecie oko w oko z trzema tytanami thrashu. Gwiazdą wieczoru będzie Megadeth.
Nigdy nie byli najbardziej popularnym, najbardziej ekstremalnym ani najzabawniejszym zespołem z Wielkiej Czwórki Thrash Metalu. Ale prawdopodobnie są najciężej pracującym i najbardziej konsekwentnym, więc tylko oni po czterech dekadach na scenie nagrywają tak fantastyczne albumy, jak wydany w 2022 r. „The Sick, the Dying... and the Dead!”. Megadeth wracają do Polski, by w katowickim Spodku zagrać wam swoją symfonię zniszczenia.
// PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
25.06.2026
Schizma zastąpi Vio-lence jako support przed Biohazard, do składu trasy dołącza Striking13
Legendy polskiej sceny hc rozruszają nas przed gwiazdami wieczoru w ramach gdańskiego i warszawskiego koncertu!
25.06.2026Gloryhammer wracają z nową płytą!
Szkoccy miłośnicy sci-fi znów zabiorą nas w kosmos. Szykujcie się na „Space 1993: Wrath of Kor-Virliath”!