Zapraszamy Was do Poznania i Gdańska już za kilka tygodni!
Vltimas przyjadą do Polski z trzyletnim już albumem „Something Wicked Marches In”, którego fenomenalną okładkę zaprojektował polski artysta – Zbigniew M. Bielak. Muzycy zagrają 21 czerwca w poznańskim klubie U Bazyla oraz 22 czerwca w gdańskim Drizzly Grizzly.
Druki kolekcjonerskie na koncert w Poznaniu są już dostępne na https://knockoutmusicstore.pl. Bilety na wydarzenie w Gdańsku znajdziecie tutaj: https://tickets.drizzlygrizzly.pl
// PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
25.06.2026
Schizma zastąpi Vio-lence jako support przed Biohazard, do składu trasy dołącza Striking13
Legendy polskiej sceny hc rozruszają nas przed gwiazdami wieczoru w ramach gdańskiego i warszawskiego koncertu!
25.06.2026Gloryhammer wracają z nową płytą!
Szkoccy miłośnicy sci-fi znów zabiorą nas w kosmos. Szykujcie się na „Space 1993: Wrath of Kor-Virliath”!