Duet Oh Wonder odwiedzi Kraków w ramach spektakularnej, światowej trasy koncertowej. Brytyjczycy zagrają już jutro w krakowskim klubie Kwadrat! Prezentujemy czasówkę na ten koncert. Ostatnie bilety wciąż są w sprzedaży.
Pierwszy koncert duetu Oh Wonder w Polsce wyprzedał się na pniu. Podobnie jak spora część koncertów w ramach światowej trasy koncertowej „Ultralife”, która promuje nowy album formacji o tym samym tytule. Krążek, wydany w czerwcu 2017 roku, dodał do szczytów list przebojów (Billboard Top Rock Albums – 14, OCC UK Albums – 5, etc.), a spora część koncertów w trasie obejmującej dwa kontynenty jest wyprzedana.
Przed Oh Wonder wystąpi Laurel. Młoda Brytyjka zaistniała na muzycznym rynku w 2013 roku, a debiutancki album "To The Hills" wydała rok później. Obecnie na koncie ma już trzy wydawnictwa. Brytyjka pozostaje w kręgu zainteresowań alternatywnych muzycznych mediów, jednak udało jej się zgromadzić pokaźną grupę fanów, również poza granicami rodzimej Wielkiej Brytanii!
Bilety w cenie 89 zł dostępne na Eventim.pl (Empik, MediaMarkt i inne punkty sprzedaży) oraz na https://sklep.knockoutprod.net
Swoon wystąpią przed Witch Fever w Gwarku!
To taki zespół, który zarówno stłucze słuchacza, jak i wprowadzi go w morze łagodności.
02.04.2026Pierwsza edycja Nu_Blood Fest! To przyszła fala gwiazd, a Wy zobaczycie ich jako pierwsi!
Te zespoły są głodne, pełne ambicji i mają świetne numery. Pierwszy festiwal bez headlinerów, bez ściemy – liczy się tylko muzyka. Zobaczcie to jako pierwsi!