Australijski mistrz metalowego fusion wystąpi 28 kwietnia w Niebie. Jako support wystąpi nu jazzowe Sungazer.
Łączy absolutne szczyty technicznej maestrii z wyczuciem i intymną melodyką. Do jazzowego fusion bez zawahania dorzuca wątki zaczerpnięte z nowoczesnego prog metalu. Plini to jedna z ważniejszych postaci gitarowo-wirtuozerskiego światka w XXI wieku. W Niebie przekonacie się, że czaruje na żywo równie dobrze jak na albumach.
Sungazer to inna para butów, czyli rzecz dużo bardziej nieprzewidywalna, eksperymentalna i niespotykana. Łączą jazz z elektroniką, chętnie korzystają z wątków fusion, progrockowych, a także mathrockowych. Ostatni album duetu to „Against the Fall of Night”.
Bilety na koncert będą dostępne od 26 września na Knock Out Music Store (druki kolekcjonerskie).
Swoon wystąpią przed Witch Fever w Gwarku!
To taki zespół, który zarówno stłucze słuchacza, jak i wprowadzi go w morze łagodności.
02.04.2026Pierwsza edycja Nu_Blood Fest! To przyszła fala gwiazd, a Wy zobaczycie ich jako pierwsi!
Te zespoły są głodne, pełne ambicji i mają świetne numery. Pierwszy festiwal bez headlinerów, bez ściemy – liczy się tylko muzyka. Zobaczcie to jako pierwsi!